Розклад роботи гуртків Бориспільського міського центру технічної творчості "Евріка"
Авіамодельний » | Вікова група: 12-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
Р. В. Радіонов | 18:00-20:35 (К.11) | 18:00-20:35 (К.7) | - | - | - | 10:00-12:40 (в/ч А2215, аеродром) | 10:00-12:40 (в/ч А2215, аеродром) |
І. В. Савченко (К.5) | - | - | - | 15:00-17:35, 17:40-20:15 | 15:00-17:35, 17:40-20:15 | - | - |
С. Л. Булат | 18:00-20:40 (К.5) | 18:00-20:40 (К.5) | - | - | - | 10:00-12:40 (в/ч А2215, аеродром) | 10:00-12:40 (в/ч А2215, аеродром) |
С. В. Коломієць | - | 18:00-20:35 (К.11) | - | 18:00-20:35 (К.11) | 18:00-20:35 (К.11) | 10:00-12:40 (в/ч А2215, аеродром) | - |
Автомодельний » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
Д. В. Оксамит (К.7) | - | - | - | - | - | 9:00-11:35; 11:45-14:15 | 9:00-11:35; 11:45-14:15 |
Гончарства та кераміки » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
А. І. Германчук (К.6) | За графіком | За графіком | За графіком | За графіком | За графіком | За графіком | За графіком |
М. М. Чубатюк (К.6) | - | 10:20-12:00, 14:00-16:35 | - | 10:20-12:00, 14:00-16:35 | - | - | - |
Графічного дизайну » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
М. О. Шматкова (К.4) | - | - | - | - | - | 9:00-10:40, 10:50-12:30, 12:40-14:20 | 9:00-10:40, 10:50-12:30, 12:40-14:20 |
Деревообробний » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
О.Є. Михальченко (К.9) | 9:00-10:40, 14:00-15:40, 16:00-17:40 | - | - | - | - | 9:00-10:40, 11:00-12:40, 13:00-14:40 | - |
Iнноваційних технологій » | Вікова група: 13-18 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
І. Л. Недождій (ЦТТ, к.10) | 14:45-17:20 | 14:45-17:20 | - | - | - | - | - |
Р. Д. Пермiнов (ЗОШ №8) | - | - | - | 15:45-17:25 | - | 10:00-11:40 | - |
Картінгістів » | Вікова група: 8-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
С. А. Кузьменко (ЗОШ №3, майстерня) | - | 9:00-11:35, 15:00-17:35 | 9:00-11:35, 15:00-17:35 | 9:00-11:35, 15:00-17:35 | - | - | - |
Комп'ютерний » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
І. Л. Недождій | - | - | 14:45-17:20 (К.10) | 14:45-17:20 (К.7) | 14:45-17:20 (К.10) | 8:30-11:05, 11:15-13:50 (К.10) | - |
Комп’ютерних технологій та робототехніки » | Вікова група: 11-14 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
В. М. Лук’янчиков (Гімназія «Перспектива», К.72) | 15:00-16:40 | 15:00-17:35 | 15:00-16:40 | 15:00-17:35 | 15:00-16:40 | - | - |
Комп'ютерноЇ графіки та дизайну » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
А. В. Списовський (К.10) | - | 10:20-12:00, 14:00-15:40, 15:50-18:25 | - | 10:20-12:00, 14:00-15:40, 15:50-18:25 | - | - | - |
Машинного в'язання » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
Н. В. Верещінська (К.11) | - | 14:30-17:05 | 15:00-17:35 | 14:00-16:35 | 15:25-18:00 | 10:55-13:30, 13:45-16:30 | - |
Моделювання іграшок » | Вікова група: 9-12 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
Н. В. Верещінська (ЦТТ, к.3) | - | - | - | - | 13:30-15:10 | 9:00-10:40 | - |
О. М. Дузь (ЗОШ №3, к.11) | - | - | 13:30-15:00, 15:10-16:40 | 13:30-15:00, 15:10-16:40 | - | - | - |
Петриківського розпису » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
Н. В. Лой | ЦТТ, к.6: 9:00–09:45, 9:55–10:40; ЗОШ №6 (худ. студія, к.16): 10:55–11:40, 11:45–12:30, 12:35–13:15, 13:25–14:10, 14:20–15:05, 15:15–16:00, 16:10–16:55 | - | ЦТТ, к.6: 10:00–10:45, 10:55–11:40, 12:00–12:45, 12:55–13:40, 13:50–14:35, 14:45–15:30, 15:40-16:25, 16:35–17:20 | ЗОШ №6 (худ. студія, к.16): 9:30–10:15, 10:20–11:05, 12:35–13:15, 13:25–14:10, 14:20–15:05, 15:15–16:00, 16:10–16:55 | - | - | - |
Початкового технічного моделювання » | Вікова група: 6-10 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
Т. В. Фесенко | 13:30-15:10 (ЦТТ, к.4), 15:30-17:10 (ЗОШ №1, к.4/12а) | 12:40-14:10 (ЗОШ №1, к.19), 15:15-16:25 (ЦТТ, к.4) | 13:30-15:10 (ЦТТ, к.4), 15:30-17:10 (ЗОШ №1, к.4/12а) | 12:40-14:10 (ЗОШ №1, к.19), 15:15-16:25 (ЦТТ, к.4) | 13:30-15:10 (ЦТТ, к.4), 15:30-17:10 (ЗОШ №1, к.4/12а) | - | - |
Л. М. Бiльмач (НВК "Дизайн-освiта", к.1.8) | - | 14:40-16:00, 16:00-17:20 | - | 14:40-16:00, 16:00-17:20 | - | - | - |
Радіооператорів » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
С. М. Журавель (ЗОШ №6, каб. колективної радіостанції) | 14:30-17:05 | 14:30-17:05 | 14:30-17:05 | 14:30-17:05 |
Рукоділля » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
Т. В. Чоботок (ЗОШ №5, к.3) | - | - | - | 12:30-14:00 | 12:30-14:10, 17:00-19:35 | 15:00-17:35 | - |
Судномодельний » | Вікова група: 7-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
А. М. Ярох (К.7) | 9:00-10:40, 18:00-19:40 | - | 10:00-11:40 | 18:00-20:35 | 17:00-19:35 | - | - |
О. М. Третяк (К.7) | - | - | 17:30-20:05 | - | - | 14:30-17:05 | 14:30-17:05 |
Технічного дизайну » | Вікова група: 11-17 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
С. І. Пильнєв (К.6) | 14:00-15:40, 15:50-18:25 | - | - | - | - | 9:00-10:40, 11:00-13:35 | 9:00-10:40, 11:00-12:40 |
Флористики » | Вікова група: 6-13 |
Викладач | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
О. М. Семенчук | 12:45–13:55 (ЗОШ №5, к.2), 15:00–16:30 (ЗОШ №5, каб. муз.) | 15:00–16:30 (ЗОШ №5, каб. муз.) | - | 12:40–13:50 (ЗОШ №5, к.2) | 8:00–9:40 (ЗОШ №5, к.16а), 12:45–13:15 (ЗОШ №5, каб. муз.) | 14:00–15:40, 15:50–17:30 (ЦТТ, к.10) | - |